Про "Калачі"

Кожне бажання , яке здається неможливим і недоступним ,

                                        має право на існування. Адже все, що Ви здатні уявити,

                                                                                  кондитери «Калачі» зуміють втілити в життя.

         

          Історія компанії починається з 2001 р., коли була створена міні-пекарня. Ми починали з випічки хліба. Згодом стали розширювати асортимент.Через кілька років інтенсивної роботи у 2003р. доросли до того, що купили окрему будівлю. Це була напівзруйнована споруда. Відремонтували, закупили нове обладнання і, таким чином, створили сучасне підприємство. З цього часу випускаємо наші ласощі на підприємстві під назвою «Калачі».

          В 2010 році, коли закрилися ВХК «Нивки», ми запросили на роботу екс-заступника директора з виробництва «Нивок» Козир Т. Г. з командою із 12 фахівців. Цей крок якісно змінив наше виробництво. Зокрема, асортимент, рецептуру. Було поставлено на новий рівень навчання персоналу.

         

          Компанія має два напрямки діяльності: виготовлення серійної продукції (штучні торти, вагові торти, рулети, тістечка та печиво) та продукції по індивідуальним замовленням (весільні, дитячі, святкові та корпоративні торти). Підприємство розвивається, збільшуються виробничі потужності, зростає кількість співробітників.

                                  Співробітники - це наша особлива гордість . Саме їх руки створюють всі ті солодощі, які так всім полюбилися.                                                                            

          Майстерні кондитери підприємства щомісяця створюють близько 150 видів тортів – справжніх шедеврів та 50 видів різноманітних кондитерських виробів.

     ПП "Калачі" знаходиться на півночі України, в мальовничому, екологічно чистому районному центрі Куликівка Чернігівської області.

          «Калачі» – це якісна та смачна кондитерська продукція, що виготовляється на сучасній фабриці. Якість продукції гарантована використанням сучасного обладнання, натуральної сировини.

          Унікальність та секрет успіху «Калачів» полягає в поєднанні традиційних рецептур, сучасних технологій та майстерності людських рук при виготовленні продукції.

          Маємо власну команду активних торгових представників, що працюють у північно-східному та центральному регіонах України.

          Працюємо з усіма замовниками. Приділяємо увагу кожному, хто працює з кондитерськими виробами. Щодня виконуємо замовлення, доставляючи свіжу продукцію безпосередньо в торгову точку власним спецтранспортом.

Ми загартовані досвідом роботи як з невеликими магазинами так і з великими торговими мережами. Миттєво реагуємо на будь-які проблеми чи пропозиції від споживачів.

 

Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати:

          нас знають , нас люблять , нам довіряють!

                 І ми , в свою чергу , прагнемо виправдати надану нам довіру.